ایاب ذهاب رایگان بابت خدمات و تعمیرات در محل

تعمیرات کامپیوتر در محل

امداد کامپیوتر

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ | خدمات نرم افزار لپ تاپ در محل

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ و ارائه انواع خدمات نرم افزار لپ تاپ در محل توسط متخصصان حرفه ای خدمات امدادی کامپیوتر.

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ در محل:

لپ تاپ از جمله وسایل و لوازم علم روزدنیا و پرکاربرد است که امروزه تبدیل به یک بخش جدایی ناپذیر شده و مناسب همه افراد درهر رده سنی است. با همراه داشتن یکی از این دستگاه ها میتوانید کارهای گرافیکی, اداری محاسباتی و… انجام دهید.

 یکی از دغدغه ها و مشکلات مربوطه، این است که گاهی اوقات سیستم مورد نظر شما دچار اختلال شده و باعث بروز مشکلاتی در انجام کارها میشود. مرکز ارائه خدمات امدادی کامپیوتر یک مرکز متخصص تعمیر لپ تاپ در محل است که به سرعت مشکل سیستم شمارا در محل حل میکند.

تعمیرات سخت افزار و نرم افزار

رفع مشکلات نرم افزاری انواع لپ تاپ:

گاهی اوقات در سیستم خود یک سری اختلالات یا کندی عملکرد و ضعف کارائی مشاهده میکنید که باعث ایجاد نگرانی شده و احتمال خرابی سیستم خود را میدهید.

در قدم اول: برای برطرف کردن مشکلات نرم افزاری ابتدا باید دلیل به وجود امدن ارور سیستم را بدانیم و در قدم دوم: برطرف کردن آن اخطار و خطای بوجود آمده…

هنگامی که سیستم شما کند میشود یا به اصطلاح دیگر ایست میکند یا… این مشکل میتواند هم سخت افزاری باشد و هم نرم افزاری؛ برای برطرف کردن این مشکل ابتدا ویندوز تعویض میکنیم در صورتی که سیستم شما اسیب سخت افزاری ندیده باشد به احتمال 99% مشکل حل خواهد شد با مشاورین امدادی کامپیوتر تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

(هشدار: تعویض و نصب مجدد ویندوز، چالش ها و مسائل خاص خود را دارد و احتمال از بین رفتن و پاک شدن اطلاعات وجود دارد، در صورتیکه در این کار تخصص ندارید، از متخصصین امر کمک بگیرید.)

از مشکلات رایج کاربران که میتوان اشاره کرد:

 • روشن نشدن لپ تاپ
 • خرابی کارت گرافیک
 • ناسازگار بودن ویندوز با برخی از برنامه ها.
 • بوت نشدن لپ تاپ
 • هنگ کردن لپ تاپ.

رفع اختلالات و مشکل بایوس لپ تاپ:

بایوس یکی از مهم ترین اجزای سیستم کامپیوتری است، وظیفه بایوس بررسی خطا های احتمالی  سخت افزاری و هدفش درست کار کردن سیستم است که با کمک ان میتوان تنظیمات بیشتر و بهتری اعمال کرد.

علائم خرابی بایوس:

اختلال در بایوس بدلیل خراب شدن یکی از قطعات سخت افزاری است که ممکن است بصورت

 • هنگ کردن مداوم و طولانی مدت
 • ابی شدن صفحه نمایش
 • بالانیامدن سیستم
 • طولانی شدن زمان بالا امادن ویندوز یا همان طولانی شدن زمان بوت.

برای حل کردن این مشکل ریست بایوس پیشنهاد میشود که گاهی اوقات برخی نرم افزارها تنظیمات بایوس را بهم میرزند و نیاز است مجدد تنظیمات به صورت صحیح اعمال شود.

رفع انواع مشکلات سیستم عامل لپ تاپ:

یکی از معروف ترین ایرادات سیستم های کامپیوتری بسیاری ازافراد که امروزه با آن مواجه میشوند، بالا نیامدن سیستم عامل یا همان ویندوز است؛ بررسی و عیب یابی اولیه بهترین گزینه است، برای بررسی مشکلات احتمالی سیستم پیشنهاد میشود در مرحله اول اتصالات برقی و کابلی را چک کنیم، در صورتی که این موارد دچار ایراد نبود و مشکل خاصی در اتصالات وجود نداشت، به بررسی کارت گرافیک، حافظه، رم، پردازنده، مادربرد، هارد و… سایر قطعات داخلی سخت افزاری میپردازیم؛ در بسیاری از مواقع مشکل مربوط به قطعات رم یا منبع تغذیه سیستم کامپیوتری میباشد.

(این توصیه ها، کلی میباشد و ممکن است مشکل سیستم شما نیاز به بررسی کارشناسانه داشته باشد)

نصب و راه اندازی ویندوز و برنامه های لپ تاپ:

برای نصب ویندوز و برنامه های دستگاه کامپیوتری در قدم اول باید مشخصات سیستم خود با برنامه را چک کنید که هنگام نصب دچار خطا نشوید.

مهم: قبل از انجام هر کاری، برای اطمینان از تمامی فایل های سیستم و هارد خود یک نسخه بکاپ تهیه نمایید؛ فایل بکاپ را روی هارد دیگری، به جز هارد اصلی کامپیوتر نگه داری کنید.

مراحل نصب ویندوز لپ تاپ:

 • مرحله اول: پیش نیازهای مربوط به نصب را بررسی کنید
 • مرحله دوم: سورس و منبع نصب ویندوز را تهیه و آماده کنید
 • مرحله سوم: مراحل نصب ویندوز را دنبال کنید… گام اول قرار دادن فلش یا سی دی داخل کامپیوتر است، گام دوم ریستارت کردن سیستم کامپیوتری است، در گام سوم شناسایی برای ورود به صفحه نصب ویندوز و در اخر تنظیمات نصب روی درایو را کامل میکنیم

حداقل مشخصات مورد نیاز برای نصب سیستم عامل ویندوز مایکروسافت

پردازنده: حداقل 1 گیگاهرتز

رم: برای سیستم عامل 32 بیتی حداقل 1 گیگ رم و برای 46 بیتی به 2 گیگ رم نیاز دارید.

هاردیسک: برای سیستم عامل 32 بیتی به حداقل 16 گیگابایت و برای ویندوز 64 بیتی به حداقل 20 گیگابایت فضا نیاز داریم.

مشکل هنگ کردن لپ تاپ:

هنگ کردن لپ تاپ یکی از اتفاقاتی است که برای هر سیستم کامپیوتری‌ای پیش میاد، وقتی این موقعیت رخ میده، کاربر دچار نگرانی میشه و امکان استفاده از سیستم کامپیوتری محدود میشه.

برای رفع مشکل هنگ کردن میتوان به ترتیب اقدامات زیر را انجام داد:

 • ابتدا به سیستم مدتی مکس (توفق،استراحت) دهید که شاید سیستم در حال پردازش یک کار سنگین است و ممکن است بعد از گذشت چند دقیقه به حالت اولیه برگردد.
 •  در مرحله بعد، اگر چند دقیقه است که سیستم شما همچنان در حالت قفل است میتوانید آن را ریستارت (خاموش و روشن) کنید.
 • اگر با انجام دادن این روش هایی که بیان کردیم، مشکل برطرف نشد و سیستم درست نشد؛ علت هنگ کردن لبتاب شاید از خرابی فایل های ویندوز باشد که ساده ترین و راحت ترین روش نصب دوباره ان است.
 • همچنین در نظر داشته باشید اگر قطعات سیستم کامپیوتری شما دچار نقض فنی و مشکل سخت افزاری باشد سیستم هنگ میکند
 •  نکته قابل توجه بعدی این است که گاهی اوقات باز کردن و استفاده کردن از چند نرم افزار سنگین باعث هنگ کردن دستگاه کامپیوتری شما میشود؛ ممکن است با ارتقا دادن سطح رم این مشکل حل شود.

درصورت حل نشدن مشکلات سیستم خود بهتر است با مشاوران خدمات امدادی کامپیوتر تماس بگیرید.

رفع مشکل‎ صفحه ابی لپ تاپ:

آبی شدن صفحه سیستم کامپیوتر که به صفحه مرگ ویندوز هم معروف است؛ وقتی این خطا رخ میدهد دیگر سیستم عامل قابلیت پردازش اطلاعات را ندارد. از جمله علل وقوع این مشکل میتوان به درگیری سخت افزاری رم، هارد، خطای هارد و داغ کردن سیستم اشاره کرد. همچنین وجود ایراداتی در تنظیمات بایوس، اشکالات منبع تغذیه یا همان خراب شدن پاور دستگاه، سنگین بودن برنامه های در حال اجرا و یا وجود ویروس در سیستم عامل اشاره کرد.

برای حل کردن این ایراد میتوانید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید:

 • ابدیت کردن درایورهای ویندوز (برنامه های راه انداز سخت افزار سیستم)
 • حذف برنامه هایی که اخیرا نصب کرده اید، نرم افزارها گاهی اوقات باعث ایجاد ناسازگاری در سیستم شما شده و با دیگر نرم افزارهای نصب شده روی سیستم عامل ویندوز ماکروسافت تداخل پیدا میکند که به منظور رفع این مشکل میتوانید آخرین نرم افزار یا برنامه ای که نصب کردید را پاک uninstall کنید
 • بروز کردن ویندوز با اخرین ابدیت، گاهی اوقات سیستم عامل  دچار باگهایی میباشد که با به‌روزرسانی مشکل برطرف میشود
 • ریست کردن به زمان ابتدای نصب یا نصب دوباره سیستم عامل ویندوز، اگه با انجام دادن مراحل بالا مشکل آبی شدن صفحه نمایش حل نشد ویندوز را ریست کنید و مراحل نصب را دنبال کنید

خدمات نرم افزاری لپ تاپ در محل:

هنگام به وجود امدن خطا و یا مشکلی در سیستم میتوانید با مشاوران ما در تماس باشید؛ بصورت آنلاین از خدمات پشتیبانی نرم افزاری سیستم برخوردار شوید، از جمله خدمات قابل ارائه مرکز خدمات کامپیوتر، سرویس کردن لپ تاپ، بررسی کابل های سخت افزاری، گردگیری و تمیزکاری سیستم داخلی، تمیز کردن کیبرد، رفع مشکل بردهای داخلی سیستم و… میباشد.

از مزایای ارائه خدمات نرم افزاری لپ تاپ میتوان به صرفه جویی در زمان پشتیبانی زمانیکه کار به صورت انلاین انجام میشود، دقیق و شفاف بودن مبلغ دریافتی، گارانتی خدمات و انجام کار به صورت تخصصی اشاره کرد.

بهترین مرکز تعمیر لپ تاپ در تهران:

امروزه خدمات انلاین جایگزین بیشتر خدمات حضوری شده و در مقابل، درصد سختی کار به کمترین میزان رسیده است.  بسیاری از ما برای انجام کارهای روزانه خود وابسته به لپ تاپ و سیستم های کامپیوتری هستیم؛ برای دسترسی بهتر و راحت کارکردن هر نرم افزار و اطمینان از درست انجام شدن کارها، بروزبودن مدل دستگاه کامپیوتری ضروری است، اگر لپ تاپ یا دستگاه کامپیوتری شما دچار مشکل یا خطای مشخصی میاشد، میتوانید برای رفع ان با بهترین متخصصان خدمات امدادی کامپیوتر مرکز تهران در ارتباط باشید برای مشاور رایگان اولیه تماس بگیرید.

پیغام خطای فعالسازی ویندوز:
windows activation failed

شرکت مایکروسافت که تولید کننده ویندوز میباشد برای اجازه استفاده قانونی از ویندوز پول دریافت میکند؛ با توجه به اینکه ما پولی به شرکت ماکروسافت بابت استفاده از ویندوز نمی دهیم، هر از گاهی ممکن است امکانات ویندوز مورد استفاده ما غیرفعال شود، در این مواقع میتوانیم با فعال سازی مجدد سیستم عامل ویندوز، همچنان از این محصول محبوب مایکروسافت استفاده کنیم.

جهت فعالسازی ویندوز و رفع مشکلات متعاقب آن، با همکاران ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهند.

 

غیرفعال شدن ویندوز چه مشکلاتی ایجاد میکند؟

در بسیاری از مواقع زمانیکه ویندوز کامپیوتر یا لپ تاپ شما غیرفعال میشود، تغییری اساسی و مشکل زا در ویندوز مشاهده نمیشود، مشکلات رایج معمولا به غیرفعال شدن تنظیمات سیستم عامل ویندوز خلاصه میشود و برای کارکرد عادی سایر نرم افزارهای نصب شده روی سیستم عامل مشکلی جدی ایجاد نمیشود.

در هر صورت این پیغام خطا ممکن است باعث اختلال در عملکرد عادی دستگاه کامپیوتری شما شود و یا مشکلات جدی تری مثل بالا نیامدن ویندوز ایجاد کند.

اشتراک گذاری در:
جدید ترین مطالب
جدید ترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیرات لپ تاپ

تعمیرات تخصصی لپ تاپ

تعمیر تخصصی انواع لپ تاپ در محل از تمامی برند ها توسط بهترین متخصصان در امداد کامپیوتر تهران.

تعمیر کامپیوتر در منزل

تعمیر تخصصی کامپیوتر

تعمیرات تخصصی کامپیوتر در بهترین و قدیمی ترین مرکز خدمات کامپیوتری در محل امداد کامپیوتر.

تعمیر کامپیوتر در محل

سرویس تعمیر در محل

امداد کامپیوتر با ارائه خدمات تعمیرات در محل آماده اعزام متخصص به صورت رایگان برای عیب یابی و تعمیر.

مقالات آموزشی امداد کامپیوتر