ایاب ذهاب رایگان بابت خدمات و تعمیرات در محل

تعمیرات کامپیوتر در محل

امداد کامپیوتر

تعمیرات کامپیوتر | تعمیر کامپیوتر در محل

خدمات تعمیر کامپیوتر در محل به صورت نرم افزاری و سخت افزاری از اصلی ترین خدمات کامپیوتری در مرکز امداد کامپیوتر می باشد. در ادامه برای شما این خدمات را شرح خواهیم داد. امروزه استفاده گسترده از کامپیوتر، انجام کار‌ها را با سرعت و سهولت بیشتری همراه کرده است؛ به طوریکه در هر محل کار و یا حتی خانه‌ای، یک یا چند کامپیوتر برای انجام کار‌ها استفاده می‌شود. حال تصور نمایید که در حال انجام کار یا پروژه، سیستم شما دچار مشکل فنی شود. ادامه کار در این شرایط غیر ممکن است.

تعمیر کامپیوتر در محل

حال اگر کمبود وقت در تحویل کار یا پروژه را به وجود ترافیک سنگین به خصوص در شهر‌های بزرگ و شلوغ  و امکان آسیب قطعات در حمل و نقل و جا به جایی اضافه کنیم، بهترین راه حل ممکن استفاده از خدمات تعمیر کامپیوتر در محل است.

تعمیرات کامپیوتر در محل توسط کارشناس

همانطور که گفتیم، استفاده از کامپیوتر همواره با مشکلات و مسائلی همراه است، قطعات الکرونیکی به مرور زمان مستهلک میشوند و کارکرد اولیه خود را از دست میدهند، خراب شدن و از کار افتادن کامپیوتر و نیاز به تعمیرات کامپیوتر (computer repair) امری رایج است.

در این مواقع می توانید از کمک کارشناسان متخصص در این حوزه استفاده نمایید. همکاران ما در مجموعه امداد کامپیوتر با افتخار پاسخ گوی سوالات و مشکلات کامپیوتر شما هستند. برای دریافت خدمات تعمیرات کامپیوتر در محل می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

مجموعه خدمات کامپیوتری در محل امداد کامپیوتر با اعزام کارشناس در محل کلیه مناطق تهران (Tehran) Computer repair technician ، آماده ارائه تمامی خدمات سخت افزاری و نرم افزاری تعمیرات کامپیوتر و تعمیر لپ تاپ در محل می باشد.

خدمات تعمیر کامپیوتر در محل

مزایای تعمیر کامپیوتر در محل

تعمیر کامپیوتر در محل در مقابل تعمیرات حضور مزایای زیادی دارد. با بردن کامپیوتر به تعمیرگاه، امکان سوء استفاده افراد سود جواز سیستم شما فراهم می‌شود. ممکن است عیب سیستم شما یک مشکل بسیار ساده و پیش پا افتاده باشد و نیاز به پرداخت هزینه زیادی نباشد. اما اگر آن را نزد افراد سود جو برده باشید، هزینه گزافی را بابت چنین مشکل کوچکی از شما اخذ می‌نمایند.

سوء استفاده از اطلاعات شخصی با بازیابی آنها، تعویض قطعات سالم سیستم با قطعات کارکرده و معیوب و اتلاف وقت از دیگر دلایلی است که افراد را مجاب به استفاده از خدمات تعمیر کامپیوتر در محل می‌کند.

تعمیرات سخت افزاری کامپیوتر در محل، از مرسوم ترین انواع تعمیر سیستم در محل به شمار می رود. حتی گاهی پس از عیب یابی کامپیوتر در محل متوجه می‌شوید که قطعات شما از لحاظ سخت افزاری مشکل چندانی نداشته و فقط با بروزرسانی برنامه‌ها یا تعویض ویندوز، مشکل سیستم شما برطرف می‌شود.

تعمیرات کامپیوتر در محل

تعمیرات سخت افزاری کامپیوتر در محل

تعمیرات سخت افزاری کامپیوتر در محل ، یکی از اصلی ترین خدمات مرکز امداد کامپیوتر در زمینه تعمیر کامپیوتر در محل می باشد. از جمله مهم‌ترین مشکلات سخت افزاری که ممکن است برای کامپیوتر شما پیش بیاید می‌توان موارد زیر را نام برد:

سوختن سی پی یو  کامپیوتر:

این قطعه که اجرای دستورالعمل‌های کاربر در کامپیوتر را به عهده دارد، در عین حال پرکار‌ترین قطعه سیستم نیز محیوب می‌شود.

اگر علائمی از جمله خاموش شدن تصادفی، خراب شدن مکرر سیستم، فریز شدن، روشن نشدن رایانه، عدم نمایش فن‌ها روی صفحه و خطا‌های سیستم در زمان POST را احساس کردید، سی پی یو شما در حال سوختن است.

برای رفع انواع مشکلات مربوط به CPU کامپیوتر، می توانید از خدمات تعمیر کامپیوتر در محل (امداد کامپیوتر) استفاده کنید.

نیم سوز شدن مادر برد کامپیوتر:

مادربرد از دیگر قطعات اصلی کامپیوتر محسوب می‌شود که قطعات دیگر از جمله حافظه، سی پی یو و اتصالات مربوط به دستگاه‌های خروجی و ورودی را در خود جای می‌دهد.

علائم زیر نشان‌دهنده خرابی مادربرد بوده و شما می‌توانید پس از رؤیت این علائم و تماس با مرکز تعمیر کامپیوتر در محل، یعنی امداد کامپیوتر، علت خرابی سیستم و راه تعمیر مادربرد کامپیوتر خود را عنوان نمایید.

بوی غیر عادی سوختگی، وارد شدن ضربه فیزیکی و نشت یا ترکیدن خازن‌ها، عملکرد بد برنامه‌ها، طولانی شدن مدت زمان تسک‌ها، عدم شناسایی لوازم جانبی و فریز شدن تصادفی از دیگر علائم معیوب شدن و نشانه های خرابی مادربرد شما به شمار می‌رود.

برای دریافت خدمات تعمیر کامپیوتر در محل با ایاب و ذهاب رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید.

سوختن کارت گرافیک کامپیوتر:

کارت گرافیک نیز از دیگر قطعات سیستم است که در صورت خراب شدن، قادر به استفاده از سیستم نخواهید بود و برای رفع مشکلات مربوط به آن باید از خدمات تعمیر کامپیوتر در محل اقدام نمائید.

مشکلاتی از قبیل عدم نمایش تصویر بر روی مانیتور با وجود برقراری تمام اتصالات، خاموش شدن مانیتور پس از نمایش صفحه خوش آمد گویی، شنیده شدن صدای بوق از کیس بعد از روشن شدن کامپیوتر و کند شدن انتقال تصاویر و افت کیفیت تصویر، خبر از خرابی کارت گرافیک می‌دهد.

در صورت مشاهده این موارد، شما می‌توانید مشکل سیستم خود را خرابی کارت گرافیک بدانید که با تست کارت گرافیک توسط کارشناس تعمیرات کامپیوتر در محل قابل پیگیری است.

اختلال در کارکرد فن خنک کننده:

فن یا سیستم خنک کننده کامپیوتر مانند رادیاتور در خودرو عمل می‌کند. همانطور که می‌دانید در داخل کیس کامپیوتر، سخت افزار‌هایی وجود دارند که با کار کردن خود، حرارت زیای را ایجاد می‌کنند. میزان حرارت ایجاد شده به اندازه‌ای زیاد است که قابلیت ذوب اجزا و اتصالات داخل کیس را دارد.

از همین رو، فن یا خنک کننده در کیس کار گذاشته می‌شود تا این حرارت تولید شده را از قطعات گرفته و مانع از خرابی و ذوب شدن آنها شود.

علائمی از جمله خاموش شدن مکرر سیستم و عدم راه‌اندازی آن، شنیده نشدن صدای فن‌ها حتی با وجود اجرای برنامه‌های سنگین و گرمای بیش از حد سیستم، عدم تحرک فن سی پی یو و عدم بوت شدن کامپیوتر، خبر از اختلال در عملکرد فن کامپیوتر می‌دهد.

برای رفع مشکلات فن کامپیوتر نیاز به دریافت خدمات تخصص تعمیر کامپیوتر در محل خواهید داشت.

ریختن آب و مایعات بر روی کیس:

در صورتی که در حال انجام کار یا پروژه خود، مقداری از خوراکی به خصوص چای و دیگر مایعات بر روی کیس یا کیبورد شما ریخته شود، در عملکرد کلی سیستم اختلال ایجاد خواهد شد. در این حالت بهتر است کامپیوتر خود را فوراً خاموش کرده و با متخصصین امر تماس گرفته تا با ارائه خدمات تعمیر کامپیوتر در محل مشکل را حل نمایند.

گاهی نیز ممکن است مشکلات سخت افزاری کوچکی برای سیستم شما پیش بیاید. رایج‌ترین مشکلات سخت افزاری کامپیوتر موارد زیر هستند:

خراب شدن پاور:

افزایش دمای سی پی یو، کند شدن سیستم، هنگ کردن ناگهانی سیستم، عدم شناسایی موارد متصل شده، کند شدن عملکرد صفحه کلید، روشن نشدن و یا بلافاصله خاموش شدن سیستم پس از شروع به کار، مشاهده صفحه آبی و ری استارت شدن در حین بازی از علائمی است که به خرابی پاور اشاره دارد.

بهتر است قبل از بروز مشکلات جدی تر، هرچه سریع تر با ما تماس بگیرید تا با ارائه خدمات تعمیر کامپیوتر در محل ، مشکل را برای شما رفع کنیم.

شکستگی یا سوختن صفحه مانیتور:

این مشکل نیز ممکن است در صورت برخورد شیء خارجی به صفحه مانیتور و یا مشکلات نور پس زمینه، مشکلات مربوط به منبع تغذیه و خازن‌ها، عدم اتصال کابل‌ها به درستی و خراب شدن پیکسل‌ها به وجود بیاید.

برای تعمیر ال سی دی کامپیوتر و مانیتور متخصصین ما به محل مورد نظر اعزام می شوند. در صورت نیاز دستگاه را به مرکز امداد کامپیوتر منتقل می کنند. پس از انجام تعمیر، دستگاه را برای شما با ایاب و ذهاب رایگان به شما باز خواهند گرداند.

قطع سیم کشی داخلی در هنگام جا به جایی:

در صورت جا به جایی و حمل و نقل غیر اصولی کامپیوتر و اجزای جانبی، ممکن است سیم کشی داخلی آنها معیوب و یا قطع شود، که این مورد نیز از عمده مشکلات سخت افزاری کامپیوتر به شمار می‌رود.

تا به اینجا با رایج‌ترین مشکلالت سخت افزاری که ممکن است برای هر کامپیوتری به وجود بیاید، آشنا شدیم. برای رفع همه این مشکلات، کارشناسان ما در کنار شما خواهند بود. اما ممکن است مشکل پیش امده برای سیستم شما در هیچ کدام از گروه‌های ذکر شده نگنجد.

تعمیرات نرم افزاری کامپیوتر در محل

خدمات تعمیر نرم افزاری کامپیوتر در محل از دیگر خدمات تخصصی امداد کامپیوتر می باشد. از عمده مشکلات نرم افزاری رایج نیز می‌توان به سرعت پایین کامپیوتر، هنگ کردن مکرر، بالا نیامدن ویندوز و ری استارت و یا خاموش شدن کامپیوتر در زمان استفاده اشاره کرد.

تعمیرات نرم افزاری کامپیوتر در محل نیز انجام پذیر است. حتی امکان بررسی، عیب یابی و رفع مشکلات نرم افزاری به صورت آنلاین و به کمک متخصص نرم افزار نیز وجود دارد. نیاز به نصب ویندوز، نصب نرم افزار‌های تخصی از جمله اتوکد، کورل، فتوشاپ، مطلب، سپ و …از دیگر نیاز‌های نرم‌افزاری است که در محل قابل اجرا می‌باشد.

به طور کلی تعمیرات تخصصی کامپیوتر در محل به لطف متخصصین و شرکت‌هایی که در حوزه این خدمات فعالیت می‌کنند، در دسترس عموم افراد و سازمان‌ها می‌باشد.

انواع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری هر سیستمی از هر برند و هر مدل که شما تصورش را کنید، با وجود تکنسین‌های ماهر و با‌تجربه ما در شرکت…..قابل حل است. شما می‌توانید برای رفع عیب کامپیوتر خود چه از لحاظ سخت افزاری و چه از لحاظ نرم افزاری، با کارشناسان خبره ما به شماره تماس ….. در تماس باشید.

تنها با یک تماس، می‌توانید تعمیر سیستم خود را با خیالی آسوده و مطمئن به ما سپرده و از دردسر‌های مربوط به ترافیک، جا به جایی و انتقال سیستم به تعمیرگاه و کمبود وقت در امان باشید. کارشناسان ما در اسرع وقت در محل شما حاضر شده و تا تعمیر کامل و راه‌اندازی بی عیب و نقص سیستم، شما را همراهی خواهند کرد.

هزینه تعمیر در محل کامپیوتر توسط امداد کامپیوتر ارزان تر از تعمیرات حضوری در دیگر مراکز می باشد. از جمله مزایای این روش و خدمات ایاب و ذهاب رایگان برای عیب یابی و پذیرش می باشد.

 

استفاده از کامپیوتر همواره با مشکلات و مسائلی همراه است، قطعات الکرونیکی به مرور زمان مستهلک میشوند و کارکرد اولیه خود را از دست میدهند، خراب شدن و از کار افتادن کامپیوتر و نیاز به تعمیرات کامپیوتر (computer repair) امری رایج است.

در این مواقع می توانید از کمک کارشناسان متخصص در این حوزه استفاده نمایید. همکاران ما در مجموعه امداد کامپیوتر با افتخار پاسخ گوی سوالات و مشکلات کامپیوتر شما هستند.

اعزام کارشناس در محل کلیه مناطق تهران (Tehran)

Computer repair technician

021-28429922

 

انواع خدمات نرم افزاری کامپیوتر

انواع خدمات سخت افزاری کامپیوتر

نصب مجدد ویندوزباز و بست کامپیوتر
مشکلات ویندوزبررسی سلامت قطعات
برنامه های تخصصی و عمومیاسمبل و نصب تجهیزات
ریکاوری اطلاعاتتعمیر و تعویض قطعات
به روزرسانی و تنظیم بایاسخدمات ریکاوری اطلاعات

تعمیر کامپیوتر در محل همواره دغدغه بسیاری از کاربران است، زمانیکه کامپیوتر دارای اطلاعات شخصی است، تعمیر کامپیوتر (computer repair) به یک چالش تبدیل میشود و این نگرانی پیش می آید که برای تعمیر کامپیوتر چه اقدامی می بایست انجام داد؟

افراد معمولا برای تعمیر کامپیوتر به آشنا ترین فردی که در این زمینه تخصص دارد مراجعه و طلب کمک میکنند؛ در حالیکه اغلب اوقات آن بندگان خدا هم درگیر مسائل و زندگی خودشان هستند و ممکن است فرصت کافی برای تعمیر کامپیوتر خراب ما را نداشته باشند، با این شرایط برای تعمیر کامپیوتر چه می بایست کرد.

فلسفه وجودی ما در این نقطه شکل میگیرد، زمانیکه به تعمیر کامپیوتر نیاز دارید، در کنار شما هستیم تا عملیات تعمیر کامپیوتر به درستی و با کمترین هزینه به سرانجام برسد.

در هر نقطه ای از شهر تهران که باشید و به تعمیر کامپیوتر نیاز داشته باشید، کارشناسان و همکاران امداد کامپیوتر برای تعمیر کامپیوتر به محل شما مراجعه می کنند و فرآیند تعمیر کامپیوتر را شروع میکنند، همچنین ممکن است در حین انجام پروسه تعمیر کامپیوتر، تکنسین نیاز به پشتیبانی داشته باشد که در این مواقع همکاران پشتیبانی، جهت تعمیر کامپیوتر کارشناس را همراهی می کنند.

تعمیر کامپیوتر فرآیندی است که به صورت مرحله ای پیش میرود و در هر مرحله از تعمیر کامپیوتر یک سِری اقدامات صورت میگیرد، فرآیند تعمیر کامپیوتر یا لپ تاپی که خراب شده و روشن نمیشود کاملا متفاوت است از تعمیر کامپیوتر یا لپ تاپی، که صرفا ویندوزش بالا نمی آید، در هر حالت، برای تعمیر کامپیوتر مراحل مختلفی طی می شود و فرآیند کار متفاوت می باشد.

تعمیر کامپیوتر میتواند مربوط به روشن نشدن کامپیوتر باشد که در این مواقع به احتمال خیلی زیاد، کامپیوتر مشکل سخت افزاری پیدا کرده و نیاز است تا به صورت سخت افزاری تعمیر کامپیوتر انجام شود، در ادامه بعد از تعمیر کامپیوتر و رفع مشکل روشن نشدن، ممکن است ویندوز کامپیوتر نیز مشکل پیدا کرده باشد و اصطلاحا بالا نَیاید و بوت نشود.

بنابراین در این مواقع برای ادامه تعمیر کامپیوتر، کارشناس اقدام به تعمیر کامپیوتر میکند و با نصب مجدد سیستم عامل (ویندوز) ادامه مراحل تعمیر کامپیوتر را به پیش می برد.

تعمیر کامپیوتر در کنار متخصصین با تجربه امداد کامپیوتر آسان میشود، این کارشناسان، متخصص تعمیر کامپیوتر هستند و از بین تعداد زیادی از افرادی که توانایی انجام این کار را دارند، انتخاب شده اند و پس از گذراندن تست های فنی و تخصصی، از نظر اخلاقی نیز بررسی میشوند.

تعمیر کامپیوتر شغلی است که به واسطه تماس مستقیم با اطلاعات کامپیوتر (computer data) حساسیت زیادی دارد و این اتفاق باعث میشود کاربران به سختی برای تعمیر کامپیوتر خود تصمیم گیری کنند. ما در مجموعه امداد کامپیوتر سعی داریم همواره تجربه خوبی از تعمیر کامپیوتر برای شما ایجاد کنیم.

خدمات ما در امداد کامپیوتر

در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع خدمات ما، بیشتر آشنا شوید

 • در صورتی که ایرادی در بخش نرم افزار لپ تاپ خود دارید
 • تعمیر کامپیوتر (computer repair) نیاز دارید
 • ویندوز کامپیوتر یا ویندوز لپ تاپ شما خطا می دهد
 • تعمیرات کامپیوتر نیاز دارید
 • در کار کردن با یکی از افزار های نصب شده روی سیستم خود مشکل دارید
 • تعمیر لپ تاپ (laptop repair) نیاز دارید
 • یکی از نرم افزار ها خطا می دهد و باعث اختلال در عملکرد دستگاه شما شده است
 • تعمیرات لپ تاپ نیاز دارید
 • ویندوز غیرفعال شده است
 • کامپیوتر خطا می دهد
 • و سایر مشکلاتی که باعث شده کامپیوتر شما به درستی کار نکند

با کارشناسان ما تماس بگیرید (call us) تا شما را در برطرف کردن مشکل کامپیوتر و لپ تاپ، یاری نمایند

اعزام کارشناس در محل کلیه مناطق تهران

02128429922

کلیک کنید

 

مقالات سایت امداد کامپیوتر

همراه تحقیقات و دانستنی های جدید شوید، مرز های علم و دانش به شکل عجیبی همواره در حال رشد و تغییر است؛ با اطلاع از اینکه سرعت این تغییرات بسیار زیاد است، سعی داریم برخی از مهم ترینِ این اتفاقات را در صفحه مقالات به اطلاع شما مخاطبان گرامی برسانیم.

همواره این نکته را به خاطر داشته باشید که نگهداری و سرویس دوره ای و منظم لپ تاپ و کامپیوتر، نقش موثری در افزایش طول عمر دستگاه شما دارد و انجام سرویس های دوره ای باعث میشود در طول زمان، کمتر به تعمیر کامپیوتر نیاز داشته باشید.

به یاد داشته باشید که همواره پیشگیری بهتر از درمان است و در صورتی که کامپیوتر خود را به صورت منظم سرویس نمایید، با احتمال خیلی زیاد، کمتر به تعمیر کامپیوتر نیاز پیدا خواهید کرد بنابراین بهتر است حداقل یک نوبت در سال کامپیوتر و لپ تاپ توسط متخصص این کار بررسی شود، تا ایشان سلامت عملکرد و شرایط کارکرد لپ تاپ یا کامپیوتر شما را بررسی و با اعمال برخی تغییرات آن را بهینه نمایند.

تعمیر کامپیوتر در محل اتوبان حکیم

 • تعمیر کامپیوتر در محل اتوبان دانش
 • تعمیر کامپیوتر در محل ستارخان
 • تعمیر کامپیوتر در محل شادمان
 • تعمیر کامپیوتر در محل شهرک غرب
 • تعمیر کامپیوتر در گیشا
 • تعمیر کامپیوتر در محل مترو شریف
 • تعمیر کامپیوتر در مرزداران
 • Tehran computer repair marzdaran
 • تعمیر کامپیوتر در ونک
 • Tehran computer repair vanak
 • تعمیر کامپیوتر در امانیه
 • تعمیر کامپیوتر در محل سید خندان
 • تعمیر کامپیوتر در محل دروس
 • تعمیر کامپیوتر در پاسداران
 • تعمیر کامپیوتر در محل جردن
 • تعمیر کامپیوتر در محل ظفر
 • تعمیر کامپیوتر در اکباتان
 • تعمیر کامپیوتر در محل شهرک نفت
 • تعمیر کامپیوتر در محل گاندی

تعمیر کامپیوتر در محل ولیعصر

 • تعمیر کامپیوتر در محل نوبنیاد
 • تعمیر کامپیوتر در سعادت اباد
 • Tehran computer repair saadat abad
 • تعمیر کامپیوتر در محل کوهسار
 • تعمیر کامپیوتر در پونک
 • تعمیر کامپیوتر در محل صادقیه
 • تعمیر کامپیوتر در شهرآرا
 • تعمیر کامپیوتر در محل شهرک آزمایش
 • تعمیر کامپیوتر در تهران ویلا
 • تعمیر کامپیوتر در طرشت
 • Tehran computer repair tarasht
 • تعمیر کامپیوتر در محل توحید
 • تعمیر کامپیوتر در محل زنجان
 • تعمیر کامپیوتر در ایوانک
 • تعمیر کامپیوتر در محل فرحزاد
 • تعمیر کامپیوتر در مخابرات
 • تعمیر کامپیوتر در محل عباس اباد
 • تعمیر کامپیوتر در امیر اباد
 • تعمیر کامپیوتر در محل کریمخان

تعمیر کامپیوتر در محل حصاربوعلی

 • تعمیر کامپیوتر در محل فرمانیه
 • Tehran computer repair farmanieh
 • تعمیر کامپیوتر در اوین
 • تعمیر کامپیوتر در محل درکه
 • تعمیر کامپیوتر در زعفرانیه
 • تعمیر کامپیوتر در محل محمودیه
 • تعمیر کامپیوتر در ولنجک
 • Tehran computer repair velenjak
 • تعمیر کامپیوتر در محل دربند
 • تعمیر کامپیوتر در جماران
 • تعمیر کامپیوتر در دزاشیپ
 • تعمیر کامپیوتر در محل نیاوران
 • تعمیر کامپیوتر در محل کاشانک
 • تعمیر کامپیوتر در تجریش
 • تعمیر کامپیوتر در محل قیطریه
 • تعمیر کامپیوتر در محل ازگل
 • تعمیر کامپیوتر در محل سبلان
 • تعمیر کامپیوتر در محل مفتح
 • تعمیر کامپیوتر در محل تهران پارس

مجموعه امداد کامپیوتر

به صورت کلی حوزه خدمات و کارهایی که همکاران ما در مجموعه امداد کامپیوتر ارائه می دهند به شکل زیر است

 

لپ تاپ – کامپیوتر نو و آکبند

 

کامپیوتر استفاده شده ( دسته دوم )

 

کلیه خدمات نرم افزاری تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ

 

کلیه خدمات سخت افزاری تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ

 

تعمیر تخصصی انواع کامپیوتر

 

کارشناسی و بازدید کامپیوتر و لپ تاپ

 

 سرویس های دوره ای لپ تاپ و کامپیوتر

 

پشتیبانی شبکه

 

انواع مختلفی از لپ تاپ و کامپیوتر توسط شرکت های شناخته شده و کمتر شناخته شده این صنعت تولید میشود که معمولا در زمان تولید، شرکت تولید کننده کامپیوتر، هدف کاربری کامپیوتر تولید شده را مشخص میکند؛ این مرزبندی باعث میشود کاربران بتوانند از میان انبوهی از مدل های مخلتف کامپیوتر و لپ تاپ، آن مدلی که به کار ایشان میخورد و برای وی مفید است را انتخاب نمایند.در نهایت کاربران پس از انجام بررسی های مختلف و مقایسه مدل های مشابه، احتمالا یک مدل دستگاه کامپیوتر یا لپ تاپ را انتخاب و خریداری می کنند تا نیاز خود را به واسطه آن پوشش دهند.

این نیاز می تواند شکل های مختلفی داشته باشد که در ادامه به بعضی از دلایل خرید لپ تاپ و کامپیوتر اشاره میکنیم:

 • خرید لپ تاپ یا خرید کامپیوتر (computer) به منظور استفاده درسی و تحصیلی
 • خرید لپ تاپ و خرید کامپیوتر جهت استفاده از آن برای مصارف شغلی
 • خرید لپ تاپ – خرید کامپیوتر برای تفریح و سرگرمی
 • خرید لپ تاپ – خرید کامپیوتر به منظور نیاز شخصی

و بسیاری دلایل دیگر که باعث می شود برای رفع مسائل مختلف خود به کامپیوتر یا لپ تاپ مراجعه کنیم.

 

نیاز ما به کامپیوتر و لپ تاپ روز به روز بیشتر میشود، امروزه نقش کامپیوتر در زندگی ما بسیار پر اهمیت تلقی میشود؛ حتی نسبت به پنج سال قبل بیشتر به کامپیوتر وابسته هستیم؛ این وسیله پرکاربرد که به آن کامپیوتر یا لپ تاپ گفته میشود، مجموعه ای از قطعات مختلف الکترونیکی است که در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و به لطف علم و دانش، کامپیوتر و لپ تاپ نام گرفته است.

در دنیای الکترونیک هر کدام از قطعات به تنهایی نمی تواند نقش مهمی داشته باشد، در کنار هم قرار گرفتن این قطعات است که باعث میشود یک مدار ساخته شود و تحت شرایطی که از قبل تعریف شده کار مشخصی را انجام دهد. در واقع زندگی انسان در تمام طول تاریخ را میتوان به دو بخش اساسی تعریف کرد: قبل از کامپیوتر – بعد از کامپیوتر. پیدایش کامپیوتر در زندگی ما یک نقطه عطف بزرگ است که موجب تغییرات اساسی در زندگی انسان شده است.

تاثیر پیدایش و خلق کامپیوتر ها در تمامی ابعاد زندگی بشر قابل بررسی است، به طوریکه بسیاری از مشاغل و کسب و کار ها به واسطه ورود کامپیوتر به آن ها دچار تغییر و تحول اساسی شده اند؛ به نظر بسیاری از اهالی فن، تغییراتی در پیش روی ما قرار دارد که به واسطه آن نقش کامپیوتر ها در زندگی ما همواره بیشتر و بیشتر می شود.

انجام تعمیر تخصصی لپ تاپ تهران
سرویس تعمیر کامپیوتر
سرویس تعمیرات تخصصی لپ تاپ
تعمیرات تخصصی کامپیوتر تهران

اعزام تکنسین کلیه مناطق تهران

021-28429922

 

تعمیرات کامپیوتر فرآیند شناسایی، عیب یابی و رفع مشکلات یک کامپیوتر معیوب و خراب است. تعمیر تخصصی کامپیوتر حوزه وسیعی دارد و از ابزارها، تکنیک ها و رویه های زیادی برای تعمیرات سخت افزاری، نرم افزاری یا رفع مشکلات شبکه و اینترنت در راستای تعمیر یک رایانه شخصی یا تعمیرات انواع کامپیوتر خانگی استفاده می شود.

تعویض و تعمیر قطعات کامپیوتری که به خرابی و ایرادات سخت افزاری مشکوک هستند، مانند رم و حافظه (RAM)، هارد دیسک، پاور یا منبع تغذیه برق یا درایو نوری، کارت گرافیک، مادربرد، سی پی یو یا پردازنده و… همه و همه ممکن است که هرکدام به صورت جداگانه نیاز به بررسی، عیب یابی داشته باشند. در صورت تشخیص سوختگی و خرابی هرکدام از این قطعات نیاز به تعمیر و تعویض قطعات کامپیوتری خواهد بود تا اجزای خراب با قطعات سالم جایگزین شوند.

این کار معمولاً اول از همه نیاز به تخصص و افراد با تجربه در زمینه تعمیرات تخصصی کامپیوتر دارد و در گام بعدی نیاز به تجهیزات، لوازم جانبی و همچنین انواع قطعات سخت افزاری خواهد داشت.

تعمیر کامپیوتر در محل

برای تعمیر کامپیوتر در محل می توانید از طریق سایت امداد کامپیوتر اقدام نمائید. متخصصین این مرکز در خصوص تعمیرات کامپیوتر ، به صورت کاملا آموزش دیده، حرفه ای و تخصصی آماده انجام کلیه خدمات کامپیوتری هستند.

تعمیرات کامپیوتر

در صورتی که لپ تاپ یا کامپیوتر شما مشکل پیدا کرده و نیاز به کمک دارید با ما تماس بگیرید

تعمیر لپ تاپ تخصص ماست
تعمیر کامپیوتر تخصص ماست
جهت دریافت راهنمایی 02128429922 تماس بگیرید

می توانیم در کوتاه ترین زمان مشکل دستگاه شما را شناسائی و برطرف نمائیم. یکی از مشکلاتی که کاربران هنگام کار با لپ تاپ (laptop) یا کامپیوتر با آن مواجه می شوند خراب شدن ناگهانی و از کار افتادن دستگاه است، که معمولا در این مواقع کامپیوتر یا لپ تاپ مشکل سخت افزاری (hardware) پیدا کرده و نیاز به تعمیرکار کامپیوتر یا تعمیرکار لپ تاپ می باشد.

در صورتی که مشکل (problem) روشن نشدن دستگاه دارید، ابتدا از متصل بودن کابل برق مطمئن شوید و در صورتی که مشکل برطرف نشد با کارشناسان ما تماس بگیرید، تکنسین های این مرکز همواره آماده راهنمایی شما کاربر گرامی می باشند.

همچنین در صورتی که کامپیوتر شما دچار ضربه یا نفوذ مایعات شد (disaster) سریعا اتصالات برق را قطع و در صورت امکان باتری لپ تاپ را خارج نمایید و جهت دریافت راهنمایی با ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری در:
جدید ترین مطالب
جدید ترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیرات لپ تاپ

تعمیرات تخصصی لپ تاپ

تعمیر تخصصی انواع لپ تاپ در محل از تمامی برند ها توسط بهترین متخصصان در امداد کامپیوتر تهران.

تعمیر کامپیوتر در منزل

تعمیر تخصصی کامپیوتر

تعمیرات تخصصی کامپیوتر در بهترین و قدیمی ترین مرکز خدمات کامپیوتری در محل امداد کامپیوتر.

تعمیر کامپیوتر در محل

سرویس تعمیر در محل

امداد کامپیوتر با ارائه خدمات تعمیرات در محل آماده اعزام متخصص به صورت رایگان برای عیب یابی و تعمیر.

مقالات آموزشی امداد کامپیوتر