ایاب ذهاب رایگان بابت خدمات و تعمیرات در محل

تعمیرات کامپیوتر در محل

امداد کامپیوتر

تعمیر لپ تاپ ایسوس (در محل) | نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ASUS

خراب شدن لپ تاپ و کامپیوتر برای هر کاربری ممکن است اتفاق بیفتد. ممکن است لپ تاپ شما از برند ایسوس یا هر برند دیگری باشد. به تنها چیزی که فکر می‌کنید تعمیر لپ تاپ ایسوس است و سوالاتی که ذهن شمارا درگیر میکند این است که:

امداد کامپیوتر یکی از بهترین مراکز تعمیر لپ تاپ ایسوس و دیگر برند ها در تهران می باشد.

بله، عیب یابی و تعمیر لپ تاپ ASUS در محل با ایاب و ذهاب رایگان توسط متخصصین از محیوی ترین انواع خدمات امداد کامپیوتر می باشد.

نیازی به گشتن دنبال تعمیرکار لپ تاپ نیست، با یک تماس تلفنی ساده، تعمیرکار و متخصص را به صورت رایگان به منزل خود بیاورید.

امداد کامپیوتر تعمیر لپ تاپ ایسوس شما را ضمانت می کند. این ضمانت شامل اصالت تمامی قطعات تعویض شده می باشد.

تعمیر لپ تاپ ایسوس در محل توسط امداد کامپیوتر، با ایاب و ذهاب رایگان، سریع ترین و مطمئن ترین راه می باشد.

تعمیر لپ تاپ ایسوس

تعمیر تخصصی لپ تاپ ایسوس در محل

آیا لپ تاپ ASUS من در سریع‌ترین زمان ممکن تحویل داده می‌شود؟

جای نگرانی نیست، مرکز تعمیر تخصصی لپ تاپ ایسوس در محل (امداد کامپیوتر) جواب همه سوال‌های شماست.

تمام تلاش ما در مرکز تعمیرات لپ تاپ امداد کامپیوتر این است که با کمک تکنسین‌های زبده و آموزش دیده، لپ تاپ شما را در سریع‌ترین زمان ممکن تحویل دهیم. همچنین وجود کامل‌ترین آرشیو از قطعات و تجهیزات پیشرفته در مرکز، سرعت روند تحویل کار به مشتری را ارتقاء بخشیده است.

متخصصین ما با عیب‌یابی سریع لپ تاپ شما، به سرعت قطعات معیوب را با قطعات سالم و به روز که از آرشیو تهیه می‌کنند، تعویض کرده و کار با سرعت و کیفیت بیشتری انجام خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس

تعمیرات لپ تاپ ایسوس در نمایندگی Asus

اگر شما از افرادی هستید که به دنبال نمایندگی ASUS برای تعمیر لپ تاپ ایسوس خود هستید، می توانید عیب یابی و تعمیر لپ تاپ ASUS خود را با خیالی آسوده به ما بسپارید.

ما در مرکز امدادکامپیوتر خبره ترین تکنسین ها را به کار گمارده‌ایم تا شما را به نتیجه مطلوب برسانیم. 

همچنین در این مجموعه پیشرفته ترین و به روز‌ ترین ابزار ها و دستگاه ها برای سنجش و بررسی مشکلات و ایرادات لپ تاپ ASUS و سیستم های کامپیوتری گرد آمده‌اند.

متخصصین ما که پس از گذراندن دور‌های تخصصی ویژه انتخاب شده‌اند، با تکیه بر دانش و تجربه بالا و با استفاده از ابزار و دستگاه‌های پیشرفته‌ای که در اختیار دارند، از بهترین و سریع‌ترین روش‌ها لپ تاپ شما را تعمیر خواهند کرد.

جهت تعمیر لپ تاپ ایسوس در نمایندگی، کافیست به مرکز امداد کامپیوتر مراجعه نمایید. 

در این مرکز روند عیب‌یابی و تعمیر سیستم شما طی کمترین زمان ممکن و با استفاده از پیشرفته‌ترین و دقیق‌ترین دستگاه‌های روز دنیا انجام خواهد شد. در پایان کار نیز با تست دستگاه، لپ تاپ خود را سالم تحویل بگیرید.

تعمیر تخصصی لپ تاپ ایسوس

نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس در محل

نمایندگی ایسوس در امداد کامپیوتر تهران، مرکزی جهت تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایسوس است. اگر شما نیز صاحب یکی از مدل‌های لپ تاپ ASUS موجود در بازار می‌باشید، اما لپ تاپ شما دچار نقص در فعالیت شده است، می توانید با مراجعه به نمایندگی لپ تاپ ایسوس، مشکل سیستم خود را برطرف نمایید.

شما می توانید با مراجعه به این مرکز، ضمن عیب‌یابی لپ تاپ خود، از مشاوره کارشناسان حاضر در این مجموعه استفاده نمایید و در صورت لزوم، لپ تاپ خود را برای تعمیر به این مرکز بسپارید.

خدماتی که شما در این مرکز دریافت می نمایید، با تکیه بر دانش و تبحر کارشناسان حاضر در نمایندگی بوده و تمامی خدمات دریافتی شما در مرکز تعمیر لپ تاپ ایسوس، مورد ضمانت مدیریت این مرکز خواهد بود.

تعمیر لپ تاپ ایسوس در تهران

شما در کدامیک از مناطق تهران زندگی می‌کنید؟ آیا دفتر کارتان در نزدیکی مرکز شهر است؟ آیا احساس می‌کنید با مراکز تعمیر لپ تاپ ایسوس و کامپیوتر فاصله زیادی دارید؟ تفاوتی نمی‌کند که ساکن کدام منطقه و یا محله باشید و یا دفتر کارتان در کجای تهران باشد. شعب مختلف امداد کامپیوتر ، برای تعمیر لپ تاپ ایسوس در محل تهران در نزدیکی شماست. تنها یک تماس ساده با این مرکز فاصله دارید.

تعمیر لپ تاپ ایسوس در محل (1)

تنها یک تماس با مرکز امدادکامپیوتر کافی است تا مشاوره‌های مورد نیاز را از همکاران ما دریافت نمایید. در صورت نیاز، همکاران خبره ما با استفاده از پیشرفته‌ترین ابزار و تجهیزات لپ تاپ ASUS شما را تست و تعمیر خواهند کرد.

تعمیر لپ تاپ ایسوس در کرج

با پیشرفت تکنولوژی، کمبود وقت یکی از موضوعاتی است که بشر امروز با آن دست و پنجه نرم می‌کند. حال شرایطی را تصور کنید که به تعویق افتادن کار، موجب خسارت جبران‌ناپذیری شود. برای مثال ممکن است ایرادی در لپ تاپ شما به وجود آمده باشد که در صورت تعلل، موجب وارد شدن خسارت بیشتری به دستگاه شود، در این صورت نیاز است که هر چه سریعتر خود را به نزدیکترین مرکز تعمیر لپ تاپ ایسوس برسانید.

در صورتی که ساکن کرج هستید و برای تعمیر لپ تاپ خود امکان مراجعه به تهران را ندارید ، برای شما پیشنهاد ویژه‌ای داریم. شما می‌توانید با مراجعه به مرکز امداد کامپیوتر تخصصی لپ تاپ ایسوس در کرج، تمامی خدمات عیب‌یابی، مشاوره و تعمیر را در نزدیکترین مسافت و در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید.

خدمات تعمیر لپ تاپ ASUS

مشکل لپ تاپ ایسوس شما چیست؟

سخت افزار لپ تاپ ایسوس ایراد دارد؟

یا با مشکل نرم افزاری لپ تاپ ASUS مواجهه شده اید؟

همه مسائل مربوط به لپ تاپ ایسوس شما را چه تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ باشد و چه در حوزه نرم افزار بگنجد، حل می‌کنیم.

خدمات تعمیر لپ تاپ ایسوس اقداماتی از قبیل ویروس کشی، بازیابی اطلاعات از دست رفته، رفع مشکل هنگ کردن در زمان اجرای برنامه‌ها، تعمیر و در صورت لزوم تعویض مانیتور، تعویض باتری نو با باتری از کار افتاده، نصب برنامه، رفع مشکلات مربوط به کارت گرافیک، تعمیر کیبورد، تعمیر و یا تعویض اسپیکر، تعمیر فن، رفع مشکلات مربوط به بوت و تعمیر و تعویض بدنه لپ تاپ را با استفاده از قطعات باکیفیت اصلی انجام می‌دهد.  

تعمیر CPU لپ تاپ ایسوس

سی پی یو را از لحاظ اهمیت در سیستم کامپیوتر به مثابه مغز سیستم می‌دانند.

این بخش که مهم‌ترین واحد پردازشی کامپیوتر است، وظیفه اجرای دستورالعمل‌ها، محاسبات و اجرای برنامه‌ها در سیستم را بر عهده دارد.

سی پی یو روی مادربرد قرار می‌گیرد تا با دیگر قطعات سیستم در ارتباط و تعامل باشد.

علائمی از قبیل خراب شدن پی در پی سیستم، فریز شدن سیستم، خاموش شدن اتفاقی، عدم نمایش فن‌ها روی صفحه نمایش و حلقه‌های بوت زیاد، خبر از خراب شدن و یا سوختن CPU لپ تاپ ASUS می‌دهد. البته همه علائم ذکر شده منحصراً به سوختن و یا خرابی سی پی یو ارتباط ندارد.

در صورت مشاهده همه یا چند نشانه، شما می‌توانید لپ تاپ خود را برای بررسی و عیب‌یابی به نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس بسپارید.

متخصصین خبره ما پس از یافتن ایراد لپ تاپ، سیستم شما را با تکیه بر دانش و تبحر خود و با استفاده از پیشرفته‌ترین ابزار‌های روز دنیا تعمیر کرده و پس از تست می‌توانید آن را تحویل بگیرید.

تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ ایسوس

 کارت گرافیک یک قطعه سخت افزاری در کامپیوتر است است که نقش تولید تصویر را برعهده دارد.

کارت گرافیک این نقش خود را با تبدیل دیتا به سیگنال قابل فهم برای مانیتور انجام می‌دهد.

تصویر تولید شده باید به گونه‌ای باشد که برای انسان قابل فهم باشد.

واضح است که هر چه کیفیت کارت گرافیک شما بهتر باشد، تصاویر باکیفیت‌تری را دریافت خواهید کرد.

عدم نمایش تصاویر بر روی مانیتور حتی با وجود اتصالات بین کیس و مانیتور، وجود و نمایش خطوط عمودی روی صفحه نمایش، خاموش شدن اتفاقی صفحه نمایش، شنیده شدن صدای بوق از کیس، کند شدن نمایش تصاویر، کاهش کیفیت تصاویر، هنگ کردن و نمایش تصاویر با کشیدگی زیاد مشکلاتی هستند که با وجود خراب شدن و یا سوختن کارت گرافیک نمایان می‌شوند.

در صورتی که با این علائم برخورد کردید، می‌توانید لپ تاپ خود را با نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس در امداد کامپیوتر تهران بسپارید.

همکاران ما از عیب‌یابی تا رفع مشکل و تحویل لپ تاپ ASUS در کنار شما خواهند بود.

تعمیر هارد لپ تاپ ایسوس

همه اطلاعات سیستم بر روی هارد ذخیره می‌شوند. حال تصور نمایید که این قطعه خراب شود، همه فایل‌ها و اطلاعات خود را از دست رفته بدانید.

از رایج‌ترین نشانه‌های خراب شدن هارد لپ تاپ ایسوس می‌توان به از دست رفتن داده‌ها، هنگ کردن دائم سیستم، از دسترس خارج شدن پوشه‌ها و فایل‌ها، عدم شناسایی هارد دیسک، صداهای غیر عادی مانند تیک تاک و زوزه و گرم شدن بیش از حد اشاره کرد.

 این علائم و نشانه‌ها می‌تواند دلایلی از جمله نوسانات برق، خیس شدن هارد در اثر ریختن مایعات، آسیب فیزیکی در اثر سقوط هارد، بستن نادرست برنامه‌ها، خطای انسانی و حتی نصب نرم افزار‌های آلوده به ویروس داشته باشد.

با اقداماتی ازقبیل خنک سازی و تهویه مناسب کامپیوتر، استفاده از محافظ برق جهت جلوگیری از نوسانات ولتاژ برق و نصب آنتی ویروس جهت پیشگیری از ورود ویروس‌ها، می‌توان هارد را از خرابی و یا سوختگی در امان نگه داشت.

با این وجود در صورتی که لپ تاپ شما همه و یا حتی تعدادی از علائم خرابی و یا سوختگی هارد را دارد، حتی الامکان بدون دستکاری، سیستم خود را به نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس برسانید.

تعمیر قاب لپ تاپ ایسوس

قاب لپ تاپ ASUS نقش بسیار مهمی در حفاظت و نگهداری از سایر قطعات به عهده دارد.

قاب یا بدنه لپ تاپ ایسوس متشکل از دو قسمت بالایی و پایینی است که از 5 تا 6 تکه مختلف فلزی و پلاستیکی ساخته شده است. در صورت بروز آسیب در هر کدام از این بخش‌ها، ایجاد مشکل برای صفحه نمایش و دیگر اجزای الکترونیکی لپ تاپ دور از ذهن نخواهد بود.

از مواردی که ممکن است قاب لپ تاپ دچار مشکل شود، می‌توان به سقوط و افتادن از ارتفاع و وارد آمدن ضربه فیزیکی اشاره کرد. در این صورت باید هر چه سریعتر قاب را تعمیر کرد تا از وارد آمدن آسیب به قطعات دیگر از جمله LED ، ال سی دی و کیبورد، جلوگیری کرد.

گاهی در اثر افتادن از ارتفاع و یا عدم باز و بسته کردن صحیح، لولای لپ تاپ نیز دچار مشکل می‌شود که با تعویض آن، می‌توان از آسیب به دیگر قطعات پیشگیری کرد.

جوش دادن و استفاده از چسب دو روش تعمیر قاب لپ تاپ ایسوس هستند که بیشتر تعمیرکاران از آن استفاده می‌کنند.

معمولاً این کار به نحوی انجام می‌شود که جای چسب روی کار باقی نماند، اما اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که ظاهر کار برایتان اهمیت زیادی دارد، می‌توانید کل بدنه را تعویض نمایید.

تعمیر تاچ پد لپ تاپ ایسوس

تاچ پد لپ تاپ ایسوس یکی از بخش‌های لپ تاپ است که به جای موس مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این بخش مستطیلی شکل در پایین لپ تاپ و در زیر صفحه کلید تعبیه شده است.

گاهی ممکن است عملکرد تاچ پد با اختلال همراه شود.

این اختلال بیشتر به درایو‌ها مربوط می‌شود؛ چون امکان عدم سازگاری برخی درایو‌ها با ویندوز شما وجود دارد.

همچنین ویروسی بودن سیستم نیز می‌تواند باعث ایجاد مشکل در این بخش شود.

از دیگر مشکلات مربوط به تاچ پد که می‌توان به آن اشاره کرد، شکستگی این ناحیه است که تنها با تعویض قطعه قابل حل می‌باشد.

بهتر است در صورت بروز هر گونه مشکلی در این بخش، برای تعمیرات لپ تاپ ASUS با ما تماس بگیرید.

تعمیر فلت لپ تاپ ایسوس

فلت لپ تاپ asus یا همان کابل فلت از دیگر قطعات لپ تاپ ایسوس است.

این قطعه، تصاویر و اطلاعات را از برد اصلی به صفحه نمایش LCD یا ال ای دی منتقل می‌کند.

به دلیل قرارگیری این کابل در کنار و یا در داخل لولا‌ها در برخی از مدل‌های لپ تاپ ایسوس، این قسمت یکی از حساس‌ترین بخش‌های لپ تاپ به شمار می‌رود.

با باز و بسته کردن لپ تاپ در هر بار استفاده و همچنین در اثر ضربه خوردن لپ تاپ و شکستگی لولا در پی آن، ممکن است فلت پاره شده و صفحه نمایش و مادر برد دچار خرابی شوند.

اشکال در نمایش تصاویر بر روی صفحه نمایشگر، تاریک بودن بیش از حد تصاویر نمایش داده شده.

ظاهر شدن خطوط عمودی یا افقی بر روی صفحه نمایش و No-Boot از علائم خرابی فلت لپ تاپ ایسوس به شمار می‌روند.

با بروز این علائم، کارشناسان ما ابتدا لپ تاپ ایسوس شما را به یک مانیتور خارجی متصل میکنند.

با این کار و بررسی تصاویر نمایش داده شده، اطمینان حاصل می‌کنند که مشکل از فلت است یا قطعات دیگر.

با محرز شدن خرابی فلت، کارشناسان ما فلت را در بهترین جا قرار می‌دهند.

قرارگیری فلت از نکاتی است که در صورتی که رعایت نشود می‌تواند منجر به پارگی فلت و در نهایت اتصالی دستگاه و آسیب به مادربرد دستگاه شود.

بهترین روش برای رفع این گونه مشکلات، تماس با امداد کامپیوتر و درخواست تعمیر لپ تاپ ایسوس می باشد.

تعمیر و تعویض باتری لپ تاپ ایسوس

باتری لپ تاپ از دیگر قطعات با‌اهمیت لپ تاپ محسوب می‌شود که منبع تغذیه این دستگاه بوده و برق مورد نیاز برای روشن ماندن و فعالیت را تأمین می‌کند.

در صورتی که باتری خراب باشد، لپ تاپ شارژ نمی‌شود. گاهی نیز ممکن است مجبور شوید لپ تاپ را یکسره به برق متصل نگهدارید.

این موضوع باعث آسیب به دیگر قطعات لپ تاپ لپ تاپ ایسوس شما می‌شود.

در صورت خراب شدن باتری لپ تاپ، بهترین اقدامی که می‌توانید انجام دهید، این است که باتری را تعوض نمایید.

تعمیر باتری لپ تاپ نیز قابل انجام است، اما بهتر این است که باتری را با یک باتری اورجینال که با ویژگی‌های پاور و برد اصلی بیشترین همخوانی را داشته باشد، تعویض نمایید.

همکاران ما در مرکز تعمیر لپ تاپ ایسوس ، در خدمت شما هستند تا قطعات اصلی از مدل‌های مختلف لپ تاپ ایسوس را با بهترین کیفیت، جایگزین قطعات آسیب دیده سیستم شما نمایند.

تعمیر کیبورد لپ تاپ ایسوس

کیبورد که یکی از قطعات سخت افزاری لپ تاپ ایسوس محسوب می‌شود.

در واقع از مهم‌ترین قطعات سیستم لپ تاپ ASUS به شمار می‌رود.

با کمک کیبورد، کاربر می‌تواند اطلاعات مورد نظر خود را به رایانه وارد کند.

به دلیل دسترسی آسان کاربر و در مجاورت محیط خارجی بودن، این قطعه از لپ تاپ نیز حساسیت بالایی داشته و باید در نگهداری از آن کوشا بود.

اختلال در عملکرد کیبورد لپ تاپ ایسوس تنها از لحاظ سخت افزاری نمی تواند باشد و گاهی ممکن است اختلالات نرم افزاری نیز منجر به ار کار افتادگی این قطعه شود.

آب خوردگی قطعه ، وارد شدن آسیب فیزیکی، نفوذ گرد و غبار و آلودگی و جدا شدن کیبورد از بورد اصلی از شایع‌ترین مشکلاتی است که می‌تواند به خرابی کیبورد منجر شود.

این موضوع با عدم کارکرد یک یا تعدادی از دکمه‌ها، نمایش نشانه یا حروفی غیر از آنچه فشار داده شده و اختلال در عملکرد چندین کلید به صورت ردیفی خود رابروز می‌دهد.

در صورت بروز این علائم، بهتر است لپ تاپ خود را برای تعمیر به نزدیکترین نمایندکی تعمیر لپ تاپ ایسوس برسانید.

تعمیر مادربرد لپ تاپ ایسوس

مادربرد اصلی‌ترین قسمت کامپیوتر و للپ تاپ ایسوس است.

وظیفه مادربرد، کنترل پردازنده مرکزی و ایجاد ارتباط آن با دیگر بخش‌هاست.

اجزای مهم لپ تاپ ایسوس از جمله رم، هارد دیسک، سی پی یو و کارت گرافیک بر روی این قطعه قرار می‌گیرند.

از مهمترین دلایل خرابی مادربرد لپ تاپ ایسوس می‌توان به جریان کشیدگی، سوختن هر کدام از قطعات، قطعه پریدگی، نشت، تغییر حالت و ترکیدگی خازن، ایرادات صوتی ایجاد شده به دلیل استفاده از بلندگو‌های غیر استاندارد و استفاده از کارت گرافیک غیر استاندارد اشاره کرد.

در صورت بروز نشانه‌هایی اعم از روشن نشدن لپ تاپ، روشن نشدن صفحه نمایش با وجود روشن بودن چراغ و فن و شنیده شدن صدای هارد دیسک، لپ تاپ خود را بلافاصله به نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس در مرکز امداد کامپیوتر برسانید.

با توجه به حساسیت بالای این قطعه، بهتر است اقدامات تعمیر و تعویض با سرعت بالایی انجام شود.

کارشناسان ما با گذراندن آموزش‌های تخصصی تعمیرات لپ تاپ ASUS در این زمینه، در اسرع وقت سیستم شما را عیب‌یابی کرده و مشکل پیش آمده را به بهترین نحو، حل می‌نمایند.

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ ایسوس

عدم شناسایی قطعات جدید، ویروسی شدن لپ تاپ، کاهش سرعت لپ تاپ، اخلال در نصب و اجرای برنامه‌ها، حرارت بیش از حد لپ تاپ و مشکلات مربوط به بوت نشدن سیستم، از جمله مواردی است که مربوط به مشکلات نرم افزاری است.

اگر مشکل لپ تاپ ایسوس شما نیز در این گروه ذکر شده قرار می‌گیرد، به شما توصیه می‌کنیم و عیب‌یابی و رفع مشکل لپ تاپ خود را به نمایندگی رسمی تعمیر لپ تاپ ایسوس بسپارید.

بخش تعمیرات مرکز امداد کامپیوتر تهران، کلیه خدمات مربوط به سخت افزار و تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ ایسوس را با بالترین سرعت و بهترین کیفیت ارائه می‌دهد.

 

نمایندگی ایسوس تعمیر لپ تاپ در محل

نمایندگی ایسوس (تعمیر لپ تاپ ایسوس در محل)

فرقی نمیکند که لپ تاپ ایسوس شما کند کار میکند یا اصلاً کار نمیکند، ما در مجموعه امدادکامپیوتر در بخش نمایندگی ایسوس می توانیم آن را تعمیر کنیم.

هیچ دلیلی برای خرید یک لپ تاپ ایسوس جدید وجود ندارد، تا زمانی که بتوانید سیستم فعلی خود را با مقدار کمتری از هزینه نسبت به خرید دستگاه جدید تعمیر کنید. در ادامه برخی از خدمات تعمیر لپ تاپ ایسوس Emdadlaptop که توسط این مرکز ارائه میشود را معرفی میکنیم تا به شما در صرفه جویی در هزینه و زمان کمک کنیم.

تعمیر سوکت شارژ لپ تاپ ایسوس

آیا لپ تاپ ایسوس شما فقط با باتری کار می کند یا سوکت شارژ DC دستگاه شما خراب شده است؟ جک های DC یا همان سوکت شارژ ها در اکثر نوت بوک ها خیلی محکم نیستند، به راحتی خراب میشوند و آسیب می بینند و به مرور زمان در صورت سایش و پارگی معمولی شل می شوند و دیگر به درستی کار نمی کنند. ما در مجموعه امداد لپ تاپ سوکت شارژ لپتاپ شما را با استانداردی بالاتر از استاندارد سازندگان اصلی تعمیر و رفع مشکل می کنیم.

سوکت شارژ لپ تاپ ایسوس قابل تعمیر و تعویض است و در صورتیکه نوت بوک شما روشن میشود ولی باتری آن شارژ نمیشود به احتمال خیلی زیاد مشکلی در سوکت شارژ لپ تاپ ایسوس شما ایجاد شده است.

سوکت شارژ ها انواع و اقسام مختلقی دارند و بعضی از انواع مدل های سوکت شارژ لپ تاپ ایسوس به شرح زیر است:

 • سوکت شارژ لپ تاپ ایسوس چسبیده به مادربرد.
 • سوکت شارژ لپ تاپ ایسوس متصل به مادربرد از طریق کابل.

سوکت شارژ لپ تاپ ایسوس چسبیده به مادربرد

این مدل سوکت شارژ ها مثل سایر قطعاتی که به مادربرد لحیم کاری شده است هستند و برای تعویض آن ها می بایست با استفاده از لوازمی مثل هیتر و هویه اقدام نمود. تعویض این نوع از سوکت شارژ لپتاپ ایسوس چالش هایی به همراه دارد و در صورتیکه مراقب نباشید و موارد احتیاط را رعایت نکنید، احتمال دارد هنگام تعویض سوکت شارژ لپ تاپ ایسوس، به مادربرد لپ تاپ ایسوس آسیب وارد کنید.

بنابراین توصیه میکنیم که برای تعویض سوکت شارژ لپ تاپ ایسوس از یک تعمیرکار متخصص و ماهر این امر کمک بگیرید تا ایشان این کار را بدون مشکل انجام دهند.

در بسیاری از اوقات مشاهده میکنیم که کاربران خودشان اقدام به تعویض سوکت شارژ لپ تاپ ایسوس متصل به مادربرد لپ تاپ می نمایند و باتوجه به اینکه تجربه کافی برای انجام اینکار ندارند، در بیشتر مواقع به مادربرد لپ تاپ ایسوس آسیب می رسانند و مشکلی به مشکلات قبلی لپتاپ اضافه میکنند.

همکاران ما در مجموعه امداد لپ تاپ همواره آماده راهنمایی و رفع مشکل و تعمیر سوکت شارژ لپ تاپ ایسوس شما هستند.

سوکت شارژ لپ تاپ ایسوس متصل به مادربرد از طریق کابل

این مدل سوکت شارژ لپ تاپ ایسوس از طریق یک کابل به مادربرد لپ تاپ ایسوس وصل میشود. طول این کابل حداکثر چند سانتی متر است و از طریق چند رشته سیم نسبتا ضخیم به مادربرد لپ تاپ ایسوس متصل میشود. معمولا در این مدل سوکت شارژ ها، برای تقویت جریان الکتریسیته و کاهش نویزهای احتمالی، یک عدد آهنربا به دور سیم شارژ پیچیده میشود تا کیفیت انتقال ولتاژ طبق استاندارد های شرکت سازنده لپتاپ ایسوس به درستی رعایت شود.

تعمیر و تعویض این مدل از سوکت شارژ لپ تاپ ایسوس نسبتا آسان تر است و خطرات جانبی کمتری دارد. برای تعویض و تعمیر سوکت شارژ لپ تاپ ایسوس در این مدل نیازی به هیتر و هویه نیست و به راحتی میتوان کابل سوکت شارژ را از کانکتور طراحی شده روی مادربرد لپ تاپ ایسوس جدا کرد و سوکت شارژ جدید را نصب نمود.

در بسیاری از مواقع دلیل روشن نشدن لپتاپ ایسوس و یا شارژ نشدن لپتاپ ایسوس مربوط به سوکت شارژ نوتبوک ایسوس میباشد. همکاران ما در مجموعه امداد لپتاپ همواره آماده رفع مشکل و تعویض و تعمیر سوکت شارژ لپ تاپ ایسوس شما هستند.

 • تعمیر سوکت شارژ لپ تاپ ایسوس k43.
 • تعویض سوکت شارژ لپ تاپ ایسوس k53.
 • تعویض سوکت شارژ لپ تاپ ایسوس x44h.
 • تعمیر سوکت شارژ لپ تاپ ایسوس x55.
 • تعمیر سوکت شارژ لپ تاپ ایسوس n550.
 • تعویض سوکت شارژ لپ تاپ ایسوس n55s.

تعمیر مادربرد لپ تاپ ایسوس

مادربرد لپ تاپ ایسوس قطعه ای الکترونیکی است که تمامی سایر قطعات لپتاپ روی آن قرار گرفته است. قطعاتی مثل:

 • کارت صدا یا آی سی صدا،
 • قطعه پردازگر تصویر یا کارت گرافیک.
 • قطعات تامین و کنترل کننده برق لپ تاپ یا بلاک DC.
 • قطعات کنترل کننده پورت های دستگاه مثل پورت یو اس بی USB.
 • قطعات کنترل کننده پد موس یا تاچ پد لپ تاپ و کیبورد یا صفحه کلید لپ تاپ.
 • و بسیاری از قطعات دیگری که برای کار کردن صحیح نوت بوک روی مادربرد لپتاپ ایسوس پیش بینی و تعبیه شده است.

اگر نوتبوک شما مشکلی دارد، ممکن است این مشکل ریشه در سخت افزار مادربرد لپ تاپ ایسوس داشته باشد. در ادامه بعضی از مشکلاتی که ریشه سخت افزار دارند را نام میبریم:

 • قطع شدن کامل یا خراب شدن بلندگو.
 • سیاه شدن تصویر.،
 • عدم نمایش صحیح و به هم ریختن تصویر.
 • کار نکردن یو اس بی،
 • خراب شدن کیبورد لپ تاپ ایسوس.
 • از کار افتادن چند دکمه صفحه کلید لپ تاپ ایسوس.
 • از کار افتادن موس،
 • شارژ نشدن باتری لپ تاپ ایسوس.
 • خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ ایسوس.
 • و بسیاری از مشکلات دیگری که ریشه در مسائل سخت افزار دستگاه دارد.

در صورتیکه لپتاپ ایسوس شما مشکل سخت افزار پیدا کرده، همواره همکاران ما در مجموعه امداد لپ تاپ آماده راهنمایی و رفع مشکل شما کاربر گرامی هستند، جهت برقراری تماس با همکاران ما می توانید با شماره 02128429922 تماس بگیرید.

اغلب اوقات تعمیر مادربرد لپ تاپ ایسوس امکان پذیر و مقرون به صرفه است، بسیاری از مشکلات سخت افزار قابل تعمیر و رفع مشکل هستند و می توان به جای صرف هزینه زیاد برای خرید یک لپتاپ جدید یا خرید مادربرد جدید، مادربرد معیوب را تعمیر و رفع مشکل نمود.

مادربرد لپ تاپ ایسوس x540

مادربرد لپ تاپ ایسوس k556u

مادربرد لپ تاپ ایسوس k550v.

مادربرد لپ تاپ ایسوس x541u

مادربرد لپ تاپ ایسوس x550

مادربرد لپ تاپ ایسوس x42j.

مادربرد لپ تاپ ایسوس x550lc

مادربرد لپ تاپ ایسوس x550l

مادربرد لپ تاپ ایسوس x555l

مادربرد لپ تاپ ایسوس x541n.

تعویض و تعمیر ال سی دی لپ تاپ ایسوس

صفحه نمایش ترک خورده است؟ تصویر همچنان سوسو می زند؟ آیا لپتاپ ایسوس شما بوت می شود اما تصویر آن پس از مدت زمانی به رنگ سیاه در می آید؟ مشکلی نیست، ما می توانیم کمک کنیم. چه در مانیتور ال سی دی لپ تاپ شما بلوک ها یا خطوط اطلاعاتی وجود نداشته باشد یا سطح خراشیده ای داشته باشد و یا نور پس زمینه آن معیوب شده باشد یا اصلاً صفحه نمایش به طور کلی تصویر نداشته باشد، ما در مجموعه Emdad laptop می توانیم مشکل ال سی دی لپ تاپ ایسوس شما را برطرف نمائیم و آن را به عملکرد صحیح و سالم خودش بازگردانیم.

برخی از مشکلاتی که هنگام خراب شدن ال سی دی لپ تاپ ایسوس با آن مواجه میشویم به شرح زیر است:

 • ترک خوردن صفحه نمایش،
 • پخش شدن رنگ مانیتور،
 • به هم ریختن تصویر ال سی دی.
 • خاموش شدن یا قطع شدن تصویر قسمتی از صفحه نمایش ال سی دی.
 • نداشتن نور ال سی دی،
 • به هم ریختن و جابه جایی رنگ های تصویر،
 • پرپر کردن و چشمک زدن تمام یا قسمتی از مانیتور ال سی دی لپ تاپ.

مواردی که ذکر شد تنها بخش کوچکی از مشکلاتی است که هنگام خراب شدن ال سی دی لپتاپ ایسوس مشاهده میشود. در صورتیکه لپتاپ ایسوس شما مشکلی در نمایش تصاویر دارد میتوانید جهت دریافت مشاوره فنی و تخصصی با همکاران ما در مجموعه امداد لپتاپ تماس بگیرید تا همکاران ما راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهند.

تعویض و تعمیر کیبورد لپ تاپ ایسوس

بعضی از کلیدهای لپتاپ ایسوس شما از کار افتاده؟ روی کیبورد لپ تاپ آب ریخته؟ دکمه های صفحه کلید قطع و وصل می شوند؟ شاید وقت آن رسیده باشد که کیبورد خود را تعویض کنید. تعمیر و تعویض کیبورد لپ تاپ ایسوس یک راه حل ارزان و مقرون به صرفه برای افزایش قابلیت استفاده و عمر دستگاه شما است.

ممکن است تمام یا قسمتی از صفحه کلید لپتاپ ایسوس شما از کار افتاده و یا خراب شده باشد. از جمله دلایلی که باعث از کار افتادن صفحه کیبورد نوت بوک میشود به شرح زیر میباشد:

 • نفوذ گرد و غبار،
 • نفوذ مایعات،
 • مشکلات مادربرد،
 • ضربه خوردن و برخورد جسم سخت به صفحه کلید.

خراب شدن و از کار افتادن صفحه کیبورد به شکل های زیر اتفاق می افتد:

 • کار نکردن کل صفحه کلید،
 • خراب شدن و از کار افتادن تعدادی از کلید ها،
 • سخت کار کردن و سفت شدن کلید های صفحه کلید،
 • اتصالی و درگیر شدن بعضی از کلید های کیبورد.

در بسیاری از حالت هایی که ذکر شد، معمولا نیاز به تعویض صفحه کلید لپ تاپ وجود دارد.

گاهی اوقات مشاهده میکنیم که بر اثر نفوذ گرد و غبار و ذرات ریز به زیر دکمه های کیبورد لپتاپ ایسوس، کلیدها به سختی کار میکنند و حتی ممکن است عملکرد بعضی از کلید ها به طور کامل قطع شود؛ در این مواقع میتوانیم با سرویس و تمیز کردن کیبورد لپتاپ ایسوس سعی کنیم مشکل را برطرف نمائیم.

نکته مهم در هنگام تمیز کاری و سرویس کیبورد لپتاپ این است که به هیچ عنوان نباید از مواد تمیز کننده ای مثل الکل استفاده کنیم، زیرا کوچکترین تماس الکل با صفحه مدار چاپی زیر دکمه های کیبورد، باعث از کار افتادن کلیدها و در نتیجه خرابی کیبورد میشود.

پیشنهاد میکنیم کار سرویس و تمیز کاری کیبورد لپتاپ ایسوس را به همکاران در مجموعه امداد لپتاپ بسپارید تا همکاران متخصص ما در سریع ترین زمان اینکار را انجام دهند.

تعمیر و تعویض تاچ پد یا موس پد لپ تاپ ایسوس

یکی از انواع مشکلات لپ تاپ ایسوس از کار افتادن موس پد دستگاه است.

آیا تاچ پد موس لمسی دستگاه شما کار نمی کند؟ آیا موس شما یخ می زند و هنگ میکند یا می پرد و پرش دارد؟ آیا کنترل مکان نما و نشانگر موس سخت است؟

در صورتی که هریک از مشکلات بالا را تجربه میکنید، احتمالا تاچ پد موس لپتاپ ایسوس مشکل پیدا کرده و نیاز به رسیدگی دارد. خراب شدن و از کار افتادن موس تاچ پد دلایل مختلفی میتواند داشته باشد که در ادامه برخی از مهم ترین این دلایل را نام میبریم:

 • نفوذ مایعات حتی یک قطره میتواند باعث از کار افتادن تاچ پد موس شود
 • بروز اشکال در مادربرد
 • خراب شدن آداپتور شارژر
 • برخورد جسم سخت یا افتادن دستگاه

در صورتیکه صفحه لمسی موس لپتاپ ایسوس شما از کار افتاده یا به درستی کار نمیکند با احتمال زیادی مشکلی در یکی از مواردی که در بالا ذکر کردیم ایجاد شده است. همچنین گاهی ممکن است نیاز فعالسازی تاچ پد موس لپتاپ داشته باشید و تاچ پد موس غیر فعال شده را مجددا فعال نمایید.

برای فعالسازی تاچ پد لپتاپ نیاز به نصب تاچ پد نوت بوک دارید. برای این منظور میتوانید با مراجعه به سایت شرکت سازنده و ارائه دهنده دستگاه، مدل دستگاه خود را جستجو نمائید و در قسمت دانلود درایور، راه انداز مربوط به درایور تاچ پد دستگاه را دانلود و نصب نمایید.

بیشتر اوقات مشکل کار نکردن ماوس تاچ پد نوتبوک ایسوس به علت نصب نبودن یا ناقص نصب شدن درایور راه انداز سخت افزاری است. در عین حال ممکن است بعد از نصب درایور همچنان مشکل تاچ پد برطرف نشده باشد، در این مواقع پیشنهاد میکنیم که با استفاده از کلید ترکیبی ها اقدام به فعالسازی تاچ پد لپتاپ نمایید. برای فعالسازی تاچ پد نوت بوک از طریق کلید های ترکیبی می بایست به ردیف دکمه های سری F که در بالا و ردیف اول کیبورد تعبیه شده است نگاه کنید و در میان آنها به دنبال علامت یا شکلی از موس باشید. آنگاه که دکمه مورد نظر را پیدا کردید، همزمان دکمه fn روی کیبورد لپتاپ را نگه دارید و کلید مورد نظر را یک بار فشار دهید؛ با اینکار میتوانید مشکل فعالسازی تاچ پد لپ تاپ را برطرف نمایید.

در صورتی که مشکلی در تاچ پد نوت بوک خود دارید، جهت رفع مشکل تاچ پد موس نوتبوک ایسوس خود میتوانید با همکاران در مجموعه تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایسوس تماس بگیرید تا همکاران متخصص ما راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهند.

داغ شدن لپ تاپ ایسوس

آیا لپ تاپ ASUS شما بیش از حد گرم می شود و سپس خود به خود خاموش می شود؟ ممکن است زمان آن رسیده باشد که سیستم خنک کننده دستگاه را بررسی کنید. این یک تعمیر ارزان قیمت است که می تواند شما را از تعویض مادربرد در آینده نجات دهد.

یکی از مشکلات لپ تاپ ایسوس که باعث میشود به تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایسوس نیاز داشته باشید خود به خود خاموش شدن نوتبوک است. از مهم ترین دلایلی که باعث خاموش شدن لپ تاپ ایسوس میشود، وجود مشکل و ایرادی در بخش کولینگ و خنک کننده لپتاپ است. در صورتیکه به هر دلیلی دمای نوتبوک بالا برود و از میزان مجاز و استاندارد تعریف شده عبور نماید، برنامه اضطراری دستگاه وارد عمل میشود و دستگاه خود به خود خاموش میشود تا از آسیب های احتمالی ای که بر اثر داغ شدن زیاد اتفاق می افتد جلوگیری شود.

کار کردن دستگاه در دمای بالا بسیار خطرناک است و سلامت کلیه قطعات را تهدید میکند، مهم ترین دلایلی که باعث میشود دمای لپتاپ بالا برود به شرح زیر است:

 • از کار افتادن و خراب شدن فن لپ تاپ ایسوس،
 • آسیب دیدن و خراب شدن هیت سینک دستگاه،
 • خشک شدن خمیر سیلیکون،
 • مشکلات مادربرد در بخش کنترل دما و سنسورهای مربوطه،
 • ایرادات و خرابی چیپ های اصلی مثل سی پی یو و گرافیک.

عمده دلایل خاموش شدن نوت بوک ها در مواردی که ذکر شد دسته بندی میشود. هر کدام از این موارد به تنهایی و یا در کنار سایر اشکالات میتواند باعث داغ شدن بیش از اندازه نوتبوک و در نتیجه خاموش شدن لپ تاپ شود.

همچنین قابل توجه است که یکی از علت های اصلی داغ شدن لپتاپ، تمیز نشدن و سرویس نشدن سیستم خنک کننده و فن نوتبوک ایسوس است. در اطراف و داخل فن نوت بوک ایسوس به مرور زمان و بر اثر کارکرد ذرات و گرد و غبار ریزی جمع میشود که این ذرات در طول زمان در کنار یکدیگر جمع شده و ممکن است باعث اختلال در جریان ورودی یا خروجی هوا به داخل محفظه فن لپتاپ ایسوس شوند.

گرم شدن بیش از حد لپ تاپ ایسوس

زمانیکه این ذرات گرد و غبار در کنار یکدیگر قرار میگیرند، مثل یک تکه پارچه میتوانند باعث بسته شدن و کیپ شدن جریان هوا شوند و این امر موجب اختلال در سیستم خنک کننده و در نهایت داغ شدن بیش از حد نوتبوک میشود. توصیه میکنیم همواره حداقل یک نوبت در سال، برای تمیز کاری و پاک کردن گرد و خاک فن نوت بوک ایسوس اقدام نمایید و به سرویسکار متخصص این امر مراجعه نمایید.

همچنین برای انجام سرویس های دوره ای و تمیز کاری لپ تاپ، میتوانید از همکاران مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایسوس کمک بگیرید تا در مناطق تحت پوشش، به صورت حضوری به محل شما مراجعه کنند و فن نوت بوک شما را سرویس و تمیز کاری نمایند. این تمیز کاری و سرویس باعث میشود داخل محفظه فن تمیز شود و در نتیجه دمای لپتاپ پایین می آید و به طول عمر مفید دستگاه شما اضافه میشود.

یکی از دلایلی که باعث خرابی قطعات مادربرد لپتاپ ایسوس میشود، کارکردن در دمای بالا است. در صورتیکه به مدت طولانی دستگاه سرویس و تمیز کاری نشود و همچنان دستگاه در حالت خیلی داغ کار کند، قطعات داخلی مخصوصا مادربرد لپ تاپ ایسوس، به سرعت مستهلک شده و قطعات روی مادربرد مثل آی سی ها و خازن ها مربوطه آسیب جدی میبیند و خراب میشود.

توصیه میکنیم همواره نسبت به دمای نوت بوک ایسوس خود حساس باشید و ضمن انجام سرویس های دوره ای، میتوانید از فن های خنک کننده کمکی که به کولپد یا فن زیر لپ تاپ مشهور هستند استفاده نمایید. این فن ها، تاثیر به سزایی در جریان هوای ورودی و خروجی نوتبوک دارند و به پایین آمدن و داغ نشدن لپتاپ ایسوس شما کمک میکنند.

 • لپ تاپ ایسوس روشن نمیشود..
 • نور صفحه لپ تاپ ایسوس خیلی کم است.
 • صفحه نمایش لپ تاپ ایسوس روشن نمیشود.
 • ال سی دی لپ تاپ ایسوس خراب شده است.
 • نور پس زمینه لپ تاپ ایسوس مشکل دارد.
 • خرابی کارت گرافیک لپ تاپ ایسوس.
 • مادربرد لپ تاپ ایسوس خراب شده است.
 • تعمیر صفحه کلید لپ تاپ ایسوس.
 • تعویض کیبورد لپ تاپ ایسوس.
 • تعمیر شارژر لپ تاپ ایسوس.
 • تعویض آداپتور لپ تاپ ایسوس.
 • تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس.
 • تعمیر دی وی دی رام لپ تاپ ایسوس.
 • تعمیر قاب شکسته لپ تاپ ایسوس.
 • تعمیر ال سی دی لپ تاپ ایسوس.
 • تعویض باتری لپ تاپ ایسوس.
 • تعمیر کیبورد لپ تاپ ایسوس.
 • تعمیر فن لپ تاپ ایسوس.
 • رفع مشکل و تعمیر وایرلس و بلوتوث لپ تاپ ایسوس.
 • تعمیر هارد لپ تاپ ایسوس.
 • بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ ایسوس.
 • تعویض حافظه جانبی لپ تاپ ایسوس.
 • تست سلامت قطعات.
 • بررسی و تست ولتاژ های استاندارد مادربرد.
 • جوش پلاستیک و تعمیر قاب.
 • حذف رمز و پسورد بایاس و ویندوز.
 • تعمیر صدا.
 • تعویض بلندگو.
 • رفع مشکل به هم خوردن ساعت.
 • به روز رسانی سخت افزاری.
 • ارتقا و تعویض قطعات قدیمی.
 • نصب ویندوز و برنامه ها.
 • نصب کلیه درایور های راه انداز سخت افزاری.
 • تعمیرات فوق تخصصی انواع مدل ها.
 • تعمیر باتری.

سوالات متداول تعمبر لپ تاپ ایسوس در محل

 1. جوش پلاستیک چیست؟

جوش پلاستیک عملیاتی است که برای رفع مشکل و تعمیر قاب شکسته انجام میشود؛ بسیاری از مدل های مختلف دستگاه ها به مرور زمان و بر اثر مستهلک شدن و مخصوصا سخت کار کردن لولا ها، قاب آنها دچار شکستگی میشود و این شکستگی ممکن است زیاد و یا کم باشد.

یکی از راه های رفع مشکل قاب، تعویض قاب است اما زمانیکه به هر علتی دسترسی به قاب جایگزین وجود نداشته باشد، می بایست از طریق جوش پلاستیک اقدام به رفع مشکل و تعمیر قسمت های شکسته قاب لپ تاپ کرد.

 1. اور هیت شدن یا زیاد داغ شدن به چه معناست؟

زمانیکه یکی از چیپ های اصلی مادربرد، مثل سی پی یو (CPU) و یا چیپ گرافیک (GPU) و یا پل های جنوبی و شمالی مادربرد آسیب می بیند و خراب میشود، اصطلاحا به آن چیپ اور هیت شده یا چیپ بیش از اندازه داغ شده گفته میشود.

در این مواقع چیپ آسیب دیده و دیگر نمیتواند به درستی کار کند، ممکن است به کلی از کار افتاده باشد و یا به صورت ناقص و مشکل دار کار کند.

 1. چرا لپتاپ ایسوس روشن نمی شود؟

برای بررسی علت روشن نشدن لپ تاپ ایسوس می بایست مرحله به مرحله موارد زیر را بررسی کرد:

 • کابل برق آداپتور شارژر لپ تاپ،
 • شارژر لپ تاپ،
 • سرفیش و محل اتصال شارژر به لپ تاپ،
 • باتری لپ تاپ.

اگر موارد ذکر شده را بررسی کردید و همچنان مشکل روشن نشدن لپ تاپ ایسوس دارید، با احتمال زیادی لپ تاپ شما مشکل سخت افزاری پیدا کرده است و بهتر است با همکاران ما در مرکز تخصصی امداد لپ تاپ تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم در اختیار شما قرار بگیرد.

 1. باتری لپ تاپ ایسوس چند ساعت شارژ نگه میدارد؟

معمولا باتوجه به مدل دستگاه، باتری بین یک ساعت و نیم تا چهار ساعت در حالت نرمال و استاندارد شارژ نگه میدارد. بعضی از مدل هایی که سایز کوچکتری دارند میتوانند تا حتی بیشتر از ده ساعت هم شارژ نگه دارند و برای بیشتر مدل های لپ تاپ گیمینگ، باتری لپ تاپ حداکثر پنج تا شش ساعت شارژ نگه میدارد.

 1. چگونه السی دی لپ تاپ را تمیز کنیم؟

برای تمیز کردن مانیتور صفحه نمایش لپ تاپ ابتدا دستگاه را خاموش نمائید. بعد از اطمینان از خاموش شدن دستگاه، به آرامی با استفاده از یک دستمال پنبه ای و نرم به آهستگی روی صفحه نمایش لپ تاپ را تمیز نمایید. بعد از گرفتن گرد و غبار اولیه، میتوانید با استفاده از شیشه پاک کن و اسپری کردن آن روی دستمال به آرامی مجدد صفحه نمایش لپ تاپ را تمیز نمایید. نکته مهم این است که اکیداً شیشه پاک کن یا هر مایع دیگری را مستقیم روی ال سی دی اسپری نکنید زیرا اینکار باعث اتصالی و سوختن و آسیب جدی به لپ تاپ شما میشود.

 1. چطور باتری لپ تاپ ایسوس را تعمیر کنیم؟

باتری لپ تاپ همچون سایر باتری های دستگاه های مختلف، به مرور زمان و بر اثر کارکرد مستهلک میشود و نیاز به تعویض دارد. در زمانیکه میتوان باتری را تعویض نمود و با باتری جدید جایگزین نمود بهتر است به فکر تعمیر باتری نباشید. اگر به هر دلیلی به باتری نو و آکبند دسترسی ندارید، آنگاه میتوان به تعمیر باتری لپ تاپ ایسوس فکر کرد و برای رفع مشکل و تعمیر باتری اقداماتی انجام داد. برای این منظور بهتر است با همکاران ما تماس بگیرید و از خدمات مشورت همکاران متخصص مرکز امداد لپ تاپ استفاده نمایید.

 1. چرا لپ تاپ ایسوس هنگ میکند و ناگهان خاموش میشود؟

در بسیاری از مواقع مشاهده میکنیم که حین کار کردن لپ تاپ ایسوس ما هنگ میکند و ناگهان خاموش میشود، با احتمال زیادی این مشکل ریشه در سخت افزار لپ تاپ دارد و ایرادی در یکی از قطعات مادربرد یا رم و یا هارد لپ تاپ ایجاد شده است.

تشخیص دقیق علت هنگ کردن و خاموش شدن، تنها پس از بررسی و تست فنی لپ تاپ امکان پذیر است.

 1. لپ تاپ ایسوس روشن میشود ولی تصویر سیاه است، مشکل چیست؟

اغلب اوقات وقتی مادربرد لپ تاپ ایسوس در قسمت چیپ گرافیک ایراد پیدا میکند، مشکل روشن شدن و تصویر سیاه به وجود می آید. صفحه سیاه نشانه این است که به هر دلیل احتمالا سخت افزاری ای، مادربرد قادر به ارائه تصویر به ماتیور ال سی دی لپ تاپ ایسوس نمی باشد. البته در بعضی موارد مشاهده میشود که مشکل از کابل انتقال تصویر یا کابل فلت ال سی دی دستگاه است و در معدود مواردی مشکل سیاه شدن مانیتور صفحه نمایش، مربوط به خرابی ال سی دی لپ تاپ است.

 1. ارتقا لپ تاپ ایسوس به چه صورت است؟

همان طور که میدانید، تقریبا در تمامی مدل های لپ تاپ ها، چه برند آن ایسوس باشد چه سایر برند ها، تنها میتوان حافظه رم لپ تاپ را تا مقدار حداکثری که ساپورت میکند ارتقا داد و بعد از آن هارد قدیمی لپ تاپ را با هارد اس اس دی SSD جایگزین کرد. البته نصب و ارتقا به هارد اس اس دی تاثیر فوق العاده زیادی در عملکرد لپ تاپ ایسوس شما دارد و باعث میشود سرعت فعالیت دستگاه نسبت به قبل، تغییر چشمگیری داشته باشد.

 1. علت اتصالی شارژر لپ تاپ ایسوس چیست؟

یکی از مشکلاتی که بیشتر کاربران هنگام روشن نشدن لپ تاپ ایسوس گزارش میکنند، اتصالی آداپتور و شارژر لپ تاپ ایسوس است. دلیل اصلی این مشکل نوسان برق و افت یا افزایش شدید و ناگهانی ولتاژ ورودی به شارژر است که در نتیجه این اتفاق شارژر آسیب می بیند و خراب میشود. گاهی اوقات شدت نوسان برق به قدری زیاد است که علاوه بر اینکه شارژر می سوزد و خراب می شود، ممکن است برق غیر استاندارد از شارژر عبور کند و به مادربرد لپ تاپ ایسوس برسد.

در این مواقع است که اتصالی شارژر باعث میشود مادربرد لپ تاپ نیز آسیب ببیند.

اشتراک گذاری در:
جدید ترین مطالب
جدید ترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیرات لپ تاپ

تعمیرات تخصصی لپ تاپ

تعمیر تخصصی انواع لپ تاپ در محل از تمامی برند ها توسط بهترین متخصصان در امداد کامپیوتر تهران.

تعمیر کامپیوتر در منزل

تعمیر تخصصی کامپیوتر

تعمیرات تخصصی کامپیوتر در بهترین و قدیمی ترین مرکز خدمات کامپیوتری در محل امداد کامپیوتر.

تعمیر کامپیوتر در محل

سرویس تعمیر در محل

امداد کامپیوتر با ارائه خدمات تعمیرات در محل آماده اعزام متخصص به صورت رایگان برای عیب یابی و تعمیر.

مقالات آموزشی امداد کامپیوتر